HAKKIMIZDA

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Firmalarından biri olan AOT Grup Ali Osman Taş www.markisaksesuar.com ile internette de en iyi ve en hızlı hizmeti vermektedir. Markis Butik ve Aksesuar olarak olarak markisaksesuar.com e-ticaret mağazası ile yoluna devam ettiği Giyim & Aksesuar sektöründe her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan sayfamızda da takipçilerimizin ilgi ve sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

“Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden Markis Butik ve Aksesuar, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. ile hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikası hizmeti vermektedir.

Güvenli Alışveriş markisaksesuar.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır markisaksesuar.com da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.